در باره ما

صفحه اصلی > در باره ما

سازنده کامل خود را به GreenPak

GreenPak تخصصی است در تحقیق، تولید و فروش قابل انعطاف چند لایه کاربردی بسته بندی مواد coextruded.

GreenPak تولید کننده انواع مواد غذایی با کیفیت بالا، قوی، آب بندي و ارائه می دهد راه حل های نوآورانه بسته بندی. ما می دانیم که بسته بندی مواد غذایی سالم و با کیفیت بالا به مشتریان ما مهم است. به همین دلیل است که ما ارائه طیف گسترده ای از فیلم سخت محصولات غذایی, مانندکیسه خلاء,نقش برجسته کیسه خلاء,سیلر خلاء رول,تشکیل فیلم,فیلم lidding,ایستادن بوکس,کیسه های چاپ شده,بسته بندی فیلم، مواد VFFS و HFFS. ما به ایالات متحده آمریکا کانادا اروپا روسیه آمریکای جنوبی آسیا و دیگر کشورهای دنیا صادر شده است.

 

201709221654144921111(001).jpg

تاریخ ما

GreenPak در آوریل 2011 تاسیس شد و از آن پس رونق گرفت است.

ما در تلاش برای توسعه فن آوری های جدید، راه حل های که در تنظیم بازار روند حل مشکلات مشتری و ایجاد هویت نام تجاری.

سپتامبر سال 2016 GreenPak است یکی لایه های 9 و 7 یک لایه coextruded فیلم خط تولید و ظرفیت سالانه تا 8000 تن برسد.

توسط اوت 2016 GreenPak 3 خط تقسیم، ساخت خطوط تولید کیسه های خط 1 فیلم برجسته تولید و 7.

 企业发展历程文化-ppt2(1)_副本.jpg

رویکرد ما

GreenPak لوازم بسته بندی خوب برای ترویج محصول ارزش و ایده های ما نشان می دهد. ایده این زنجیره ارزش در تمام، از جمله تامین کنندگان مشتریان سهامداران، کارکنان کاربران و کل جامعه را پوشش می دهد. ما نه تنها به ارائه بسته بندی سبز و سالم و امن، اما همچنین ترویج به ارزش محصول بسته بندی شده در همان زمان تمرکز بر محیط زیست و بهداشت و ایمنی. ما به ایده موفقیت هم، کار چوب با هم!
مزیت های ما

برتری ساخت

ما در ادامه به معرفی تکنولوژی بسته بندی پشتیبانی فنی را به اطمینان حاصل شود که محصولات ما به خوبی انجام دیدار با مشخصات دقیق خود را برای وضوح، سطح، ضخامت، فرمولاسیون و عملکرد هر زمان.

با تکنولوژی بالا برای تولید GreenPak تخصصی صنعت بالا در چین در بسته بندی مواد غذایی ساخته شده است. این بدان معناست که هزینه های بسته بندی کل بدون فدا کردن کیفیت و محصول عملکرد با تخصص خود را بسیار عالی تولید کاهش می دهد. شیوه های تولید ما حفاظت از منابع و مواد اولیه.

201709221643008118786(001).jpg


ایمنی مواد غذایی و Hygien

GreenPak همیشه در بالاترین ایمنی مواد غذایی و بهداشت تمرکز. محصولات GreenPak را در یک محیط کنترل شده برای دیدار با بین المللی ایمنی و بهداشت تولید شده باشد. ما را دریافت گواهی سازمان FDA CFIA SGS ISO9001 ISO14001 و QS.

این گواهی رسیدیم به شرح زیر است.  دستیابی به کیفیت متوقف خواهد شد!

201709221659145216021.jpg

تفکر برای مشتریان

ما پایبند به ایده دنبال با کیفیت بالا و سعی کنید به همکاری بلند مدت با مشتریان. ما راهنمای مشتریان به فیلم درست و کمک به آنها برای پیدا کردن راه حل مقرون به صرفه است هر چه شما نیاز دارد. ما می خواهیم به ارائه نمونه رایگان و test گزارش برای هر مشتری.

امنیت عرضه

با ساخت بسیار عالی GreenPak همیشه فیلم نیاز شما می توانید. سایت تولید ما امنیت عرضه را تضمین می کند. سیستم تولید سازمان یافته ما تحویل فوری را تضمین می کند. ما خام ماهانه به ما ظرفیت بزرگ خرید.

 

حق چاپ © مواد بسته بندی سبز (Jiangyin) شرکت، با مسئولیت محدود. کلیه حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-83599566