تحقیق و توسعه

صفحه اصلی > در باره ما > تحقیق و توسعه

بهبود محصولات فعلی

در GreenPak، مهندسان داخلی و خارجی ما بیش از 10 سال تجربه در خط بسته بندی مواد غذایی در چین دارند. آنها به منظور بهبود محصولات فعلی ما از نظر وضوح فیلم، تحمل ضخامت دقیق، عملکرد مهر و موم عالی، طراحی خوب کیسه اختصاص داده شده اند. تا به امروز، بسیاری از راه حل های موفق برای مشتریان با انواع تقاضا در بسته بندی طراحی شده اند. محصولات اصلی و بالغ ما عبارتند از کیسه های خلاء، کیسه های خلاء تحت فشار، رول سیلر خلاء، تشکیل فیلم، فیلم پوشش، کیسه های ایستاده، کیسه های چاپی، فیلم لمینیت ، مواد VFFS و HFFS ..

GreenPak خوب است در اعزام هر عضو تکنولوژی به حرفه خود را به طور کامل برای تقویت و توسعه GreenPak به صورت روان.

توسعه و نوآوری محصولات آینده

در GreenPak، ما نه تنها بر محصولات فعلی متمرکز هستیم بلکه تمرکزمان بر محصولات آینده است. نوآوری در GreenPak را تشویق می کنیم. گوش دادن به شما می تواند برای ایجاد ایده ای برای ارائه راه حل بهتر کمک کند. به همین دلیل ما بخش فناوری بسته بندی را در پاسخ به مشکلات مشتریان تاسیس کردیم.
ما پیشرو ارائه دهنده فن آوری های نوآورانه برای اکستروژن پلاستیک - مهندسان آلمانی Reifenhauser که می تواند تکنولوژی را در استفاده از دستگاه فیلم ضربه هر ماه معرفی کند، که به ما در ایجاد ایده های جدید در زمینه راه حل های بسته بندی مواد غذایی کمک می کند.


پشتیبانی فنی

هنگامی که محصولات Greenpak را خریداری می کنید، بهترین پشتیبانی فنی را دریافت می کنید. ما تجهیزات تست پیشرفته در جهان را برای کمک به تولید محصولات با کیفیت بالا برای مشتریان خود داریم. تجهیزات آزمون که ما استفاده می کنیم

 

میکروسکوپ صنعتی نیکون

● تست ساختار لایه فیلم دقیقا

● ضخامت تک لایه دقیقا تست کنید

● تجزیه و تحلیل شاخص عملکرد فیلم و کمک به انجام تعدیل تولید

● تجزیه و تحلیل مواد نمونه های مشتری

● تست و مدیریت مواد برای چندین بار برای خروجی آزمون دقیق.

MGT-S

● عملکرد اتوماتیک میکرو کامپیوتر می تواند دقت بالا را فراهم کند

● همزمان و ماندگاری را نشان می دهد، به طوری که مشتری برای کسب اطلاعات در مورد مبهم یا انتقال محصول خود آسان تر است.

 

ضریب تستر اصطکاک

● به طور حرفه ای برای تعیین ضریب استاتیک و جنبشی اصطکاک فیلم ها، کیسه ها کاربرد دارد

● این می تواند سرعت بسته بندی مواد غذایی شما را بهبود بخشد

 

تستر مهر و موم

● هنگامی که فیلم می تواند گرما بسته شود، درجه حرارت مهر و موم را محاسبه کنید

● در دمای ثابت و فشار برای دیدن فیلم چه می تواند حرارت مهر و موم شده است

تستر کششی خودکار

● دقت تست کلاس

● 7 نوع روش مستقل از جمله کشش، سلب کردن، گرما و غیره

● حسگر ارزش چندگانه

● 7 سرعت تست

همکاری فناوری

فن آوری آلمان: مهندس ما می تواند آموزش از مهندس Renfeihauser آلمان را در استفاده از دستگاه فیلم ضربه دریافت کند. ما همچنین مهندسین ما را برای تحصیل بیشتر به آلمان می فرستیم. ما با هم در مواد جدید اکسترود شده همکاری می کنیم. آنها نه تنها به ما معرفی تکنولوژی در این فرآیند می دهند، بلکه ما را به بهبودی کمک می کنند. هر بار که تجهیزات را برای نگهداری جدا می کنیم، به ما کمک می کنند و بهینه سازی می کنند.

تامین کننده مواد اولیه : Dupont، BASF، Exxomobile 500 شرکت برتر دنیا هستند. با استفاده از این تامین کنندگان معروف مواد خام و کمک آنها در تست امنیتی صادرات، گواهی امنیتی مواد خام، ما می توانیم به شما مواد سازگار با محیط زیست ارائه دهیم.

Labthink : رهبر در پردازش و تهیه پیش نویس که دارای بیش از 10 استاندارد ملی است و بیش از 100 شرکای اعطا شده است، تامین کننده تست ماشین ما است. با ارائه خدمات پس از فروش کامل و تضمین کیفیت بر روی سخت افزار، ما می توانیم اندازه دقیق خود را به عنوان مورد نیاز خود ارائه دهیم.

ارتباط با آزمایشگاه ملی در فن آوری مواد بسته بندی انعطاف پذیر ما پروژه جدید در نوآوری مواد اکستروژن همگام. آزمایشگاه ملی به ما کمک می کند که تجزیه و تحلیل عمیق در مورد مواد انجام دهد، بنابراین ما می توانیم گزارش تست دقیق خود را ارائه دهیم.


حق چاپ © مواد بسته بندی سبز (Jiangyin) شرکت، با مسئولیت محدود. کلیه حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-83599566